Kidszone - Çocuk Aktivite Merkezi
Anasayfa Hakkımızda Parti Oyun Aktivite Kurumsal Organizasyonlar SSS Galeri İletişim
Bizi Facebook Sayfamızdan Takip edebilirsiniz.
Kidszone
Her çocuğun bir "KidsZone Doğum Günü" olmalı...

KidsZone 2006 yılında Çocuk Aktivite Merkezi ve Parti Evi olarak kurulurken çocukların gönüllerince oynayıp eğlenebilecekleri bir mekân yaratmak ana hedefimiz oldu.

Elektronik oyuncaklar olmadan yaratıcılıklarını ortaya çıkartabilecekleri, meraklarını arttıracak iki katlı 80m2 top havuzu, halı tabanlı oyun salonu, 30m2 tırmanma duvarı, çocuk mutfağı, sanat köşesi, Balon Yağmuru yaptığımız özel kutlama alanı ve oyun odaları ile özel bir mekan yaptık. 240m2 düz zemin üzerine 4m yüksek tavanlı ve her bölümü gün ışığı alan çok ferah, hijyenik ve çocuk güvenliğine dikkat edilmiş mekanımızda çocuğunuz oynarken o’na rahatça ulaşabilirsiniz. Veli kafemiz 40 konuk kapasiteli olup bahçe bölümü de vardır.

Anadolu yakasının en eski parti evlerinden olan KidsZone çocuk gelişimi mezunu hem deneyimli hem eğlenceli ekibi, kaliteli ve her yaş grubuna özel animasyonu, yaratıcı Doğum Günü Temaları, lezzetli yiyecekleri, Pastaları ve eşsiz Balon Yağmuru ile Doğum Günü Partilerinin En İyi Adresidir.

Referansımız yüzlerce mutlu çocuk ve ebeveynleridir.

Her çocuğun bir "KidsZone Doğum Günü" olmalı diyoruz.

PARTİ
Doğum günü partisi, özel kutlamalar...

Ev sıcaklığında ve özeninde profesyonel ekibimiz, lezzetli yiyeceklerimiz ve eğlenceli mekanımız ile bu mutlu gününüz için Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim …


Ayrıntılı bilgi...